Doorgaan naar artikel

Specjalista ds. Sprzedaży Oprogramowania

Kogo szukamy?

Szukamy energicznej, otwartej i gotowej na nowe wyzwania osoby, która dołączy do naszego zespołu Usług Profesjonalnych.

Kim jesteśmy?

Dostarczamy innowacyjne elektronarzędzia, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej na całym świecie. W Hilti tworzymy partnerskie relacje z Klientami, wspólnie poszukując rozwiązań w celu budowania lepszej przyszłości.
Globalnie tworzymy ponad 34, 000 społeczność, nieustannie odkrywając nowe możliwości, wykorzystując swój potencjał, biorąc odpowiedzialność za swój rozwój i długofalowo rozwijając swoją karierę.
Znajdziesz u nas fantastycznych ludzi, których niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, osobowości czy doświadczenia łączy wspólny cel i wartości - prawość, odwaga, zaangażowanie i praca zespołowa.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Rola Specjalisty ds. Sprzedaży Oprogramowania polega na prowadzeniu i egzekucji sprzedaży rozwiązań klientom. Osoba na tym stanowisku analizuje potrzeby klientów i oferuje potencjalne rozwiązania, jednocześnie budując relacje z klientami.

Twoje główne zadania:

  • Bieżący kontakt z Klientami z biur projektowych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla oprogramowania HILTI PROFIS Engineering;
  • Prowadzenie cyklu sprzedaży (E2E), oferowanie propozycji oraz finalizacja kontraktu;
  • Prezentowanie rozwiązań potencjalnym klientom poprzez prowadzenie demonstracji na spotkaniach on-line;

Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Great Place to Work 2023 jako jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce i na świecie.

Co oferujemy?

  • Kompleksowy program wdrożenia (onboarding), gdzie poznasz model biznesowy, pełną ofertę naszych usług i produktów oraz kulturę organizacyjną Hilti;
  • Umowę o pracę;
  • System premiowy;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych (tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, PPE, dostęp do platformy językowej e-tutor, etc.);
  • Rozwój zawodowy - w Hilti budujesz indywidualną ścieżkę zawodową w oparciu o swoje najmocniejsze strony i osiągnięcia;
  • Szkolenia rozwojowe i działania wzmacniające kompetencję liderskie;
  • Program mentoringowy;
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym;

Dlaczego warto być częścią zespołu Hilti?

Jesteśmy zgranym zespołem. Kiedy tylko przekroczysz próg naszych drzwi od razu sam się o tym przekonasz i poczujesz niepowtarzalną atmosferę pracy w Hilti.
Jesteśmy pewni, że w każdej innej lokalizacji Hilti poczujesz to samo – jesteśmy prawdziwie globalnym zespołem. Dlatego nie jest istotne, że nie masz wcześniejszego doświadczenia w naszej branży. W Hilti osiągniesz sukces dzięki swoim umiejętnościom, osobowości i pracy zespołowej, a doświadczenie w branży budowlanej to coś, czego się u nas nauczysz!

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów (zaocznych);
  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta (mile widziane);
  • Umiejętności określania potrzeb klienta;
  • Umiejętności zarządzania czasem i ustalania priorytetów;
  • Doświadczenia w sprzedaży oprogramowania (jako dodatkowy atut ,szczególnie w branży inżynieryjnej i budowlanej);

Sales en Customer Service

Werken in de sales bij Hilti is gericht op het opbouwen van sterke en vertrouwde relaties met onze klanten.

Bouw sterke en vertrouwde relaties op en ondersteun onze klanten om geweldige doelen te bereiken.

Bekijk meer